Usługa ładowania mobilnych pojazdów elektrycznych podczas pokazów drogowych, wypożyczalni, imprez itp.

Potrzebujesz rozwiązań do mobilnego ładowania samochodów elektrycznych / pojazdów elektrycznych?

 

W CHARGINGRENT.COM jesteśmy Twoim partnerem w zakresie mobilnego ładowania samochodów elektrycznych / pojazdów elektrycznych – w całej Europie.

 
Zarządzamy wszystkimi Twoimi potrzebami dotyczącymi witryn i wydarzeń w zakresie usług ładowania pojazdów elektrycznych, w tym:
 • Dostawa
 • Ustawiać
 • Operacja
 • Odebrać
 • Pozwalając
 • Ubezpieczenie
Make an Inquiry

Mobilne stacje ładowania pojazdów elektrycznych dla każdego, kto potrzebuje tymczasowego ładowania EV

Nasza usługa ładowania mobilnych pojazdów elektrycznych oferuje wysokiej jakości ładowarki EV oraz opcję ładowania jako usługi (CaaS), która jest dostępna do wynajęcia. CHARGINGRENTALS.COM świadczy tę usługę organizatorom imprez, agencjom imprez, organizatorom roadshow, dostawcom energii, firmom zajmującym się handlem samochodami, producentom rozrywki, firmom zajmującym się produkcją filmową, firmom wystawienniczym itp. Oraz wszelkim lokalizacjom wymagającym tymczasowego ładowania samochodów elektrycznych.

Oferujemy opcje ładowania pojazdów elektrycznych (EV) dowolnej marki, takich jak Audi, BMW, Chevy, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Tesla i VW. Nasza ładowarka EV może być zintegrowana z istniejącą infrastrukturą ładowania lub całkowicie niezależna.

 • Organizatorzy krajowych wydarzeń i targów
 • Wprowadzenie na rynek pojazdów elektrycznych / samochodów elektrycznych
 • Firmy zajmujące się sprzedażą samochodów
 • Wydarzenia
 • Roadshows
 • Wydarzenia sportowe z pojazdami elektrycznymi
 • Festiwale z samochodami elektrycznymi
 • Inne duże imprezy, spotkania i targi

Zajmujemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezbłędnego wynajmu mobilnego pojazdu elektrycznego.

Możliwość wypożyczenia mobilnej ładowarki do pojazdów elektrycznych

 

Opcje wynajmu samochodów elektrycznych można dostosować do konkretnych wydarzeń lub innych tymczasowych potrzeb. Firmy rozważające instalację na stałe ładowarki do pojazdów elektrycznych lub oczekujące na zbudowanie infrastruktury mogą odnieść korzyści z natychmiastowego ładowania pojazdów elektrycznych. W zależności od możliwości na miejscu, ładowarki są zasilane z istniejącej energii w danej lokalizacji, paneli słonecznych lub niezależnych systemów generujących.

Kraje, w których obsługujemy naszą usługę mobilnego ładowania pojazdów elektrycznych podczas pokazów objazdowych, wypożyczalni, imprez itp .:

 

AlbaniaAndorraAustriaBelgiumBelorussiaBosnia-HerzegovinaBulgariaCroatiaCyprusCzech RepublicDenmarkEstoniaFinlandFranceGermanyGreece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Kosovo, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Montenegro, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Netherlands, Ukraine, Turkey, United Kingdom

Wynajem punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EV)

Prawdopodobnie wiesz, że: na pierwszy rzut oka zwykle nie jest oczywiste, że prezentowane pojazdy to samochody elektryczne. Wynajem mobilnych stacji ładowania na imprezach, targach i pokazach drogowych wspierają postrzeganie pojazdów elektrycznych i prowadzą do dialogu z potencjalnymi klientami. Więc jesteś o krok przed konkurencją!

 • Oznacz swoje samochody elektryczne i usługi elektryczne w punkcie sprzedaży
 • Spraw, aby Twoja e-mobilność była bardziej widoczna na imprezach, targach i pokazach ulicznych
 • Przy okazji: nasze stacje ładowania mogą być oznakowane zgodnie z Państwa życzeniem

  

Wynajem stacji ładowania samochodów elektrycznych

Chętnie pomożemy przekonać Twoich potencjalnych klientów! Oferujesz jazdę próbną Pojazdów Elektrycznych i chciałbyś wyjaśnić zainteresowanym proces ładowania? Czy potrzebujesz prądu do swoich samochodów elektrycznych w lokalizacjach, które nie zostały jeszcze opracowane? Wynajmij nasze mobilne stacje ładowania i naładuj swoje samochody elektryczne na miejscu.

 

Wynajem infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych

 • Ładuj pojazdy elektryczne na „swoich” stacjach ładowania w swoim projekcie
 • Wyjaśnij klientom profesjonalnie proces ładowania w praktyce
 • Dla większej perswazji, z nami nawet w miejscach bez infrastruktury ładującej

 

Wynajem punktów ładowania samochodów elektrycznych

 

Europejska infrastruktura samochodów elektrycznych rozwija się skokowo. Ale zanim zainwestujesz w rozbudowę infrastruktury ładowania i punktów ładowania, lepiej najpierw przetestować lokalizację za pomocą jednej z naszych mobilnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Po okresie testowym dysponujesz dobrze ugruntowanymi faktami i liczbami, które możesz uwzględnić w procesach decyzyjnych.
  
 • Przetestuj potrzebę infrastruktury ładowania / punktów ładowania – również w swoim projekcie – w swoich lokalizacjach
 • Unikaj niepotrzebnych inwestycji

 

Ładowarki do pojazdów elektrycznych jako przestrzeń reklamowa

 

Dzisiejsi konsumenci zwracają coraz większą uwagę na zrównoważone firmy przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Skorzystaj z powierzchni reklamowej naszych wypożyczalni stacji ładowania i spraw, aby Twoje ekologiczne komunikaty, produkty i usługi były widoczne – najlepiej bezpośrednio w POS (Point of Sale), takich jak targi, wydarzenia i pokazy drogowe.

 

Chcemy Ci to ułatwić. Wypełnij nasz formularz kontaktowy już dziś, aby uzyskać bezpłatne konsultacje dotyczące wypożyczalni mobilnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych.